تاریخ امروزآذر ۱۳, ۱۴۰۰

روز جهانی ماما بر ماماهای زحمتکش و مهربان و بر مادران و پدران عزیز هموطن مبارک باشد!

روز جهانی ماما بر ماماهای زحمتکش و مهربان مامایی و بر همه مادران امروز و آینده ایران عزیز و بر همه خانواده های در انتظار فرزند مبارک باشد!

روز جهانی ماما هر سال در ۵ ماه می مصادف با ١۵ اردیبهشت از جانب کنفدراسیون بین المللی ماماها جشن گرفته می شود

این جشن جهت شناساندن بهتر نقش خطیر مامایی در حفظ سلامت زنان و نوزادان و بالطبع همه خانواده و هم چنین جهت بررسی مسایل و مشکلاتی که ماماها برای ارایه خدمات به زنان در نقاط شهری و دور افتاده دارند.

در این روز توجه مسیولین رده های مختلف کشورهای جهان را به موانعی که مادران و نوزادانشان برای دریافت خدمات مامایی دارند، جلب کرده و با یادآوری مسایل و مشکلات مربوط به دریافت خدمات مامایی در هر منطقه از جهان وجود دارد، تلاش می شود تا سیاستگزاران سلامت و مسیولین بهداشتی – درمانی به اهمیت ارایه خدمات کافی و به موقع و با کیفیت مامایی به زنان قبل از بارداری، مادران حین و بعد از زایمان و در زمان شیردهی توسط یک مامای تاکید می شود.

سلام به همه مامان های باردار گل و پدرهای مهربان. من شعله فراهانی - کارشناس ارشد مامایی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی ایران در خدمت شما و در کنار شما هستم تا با یاری و همراهی همدیگر یک دوره بارداری با آرامش، بدون استرس و در بهترین حالت سلامت روانی و جسمی را داشته باشید و در نهایت به رشد و تولد یک نوزاد قوی، شاد و سالم در رحم خود کمک کنید و با خواست خدا زایمانی ایمن، کم عارضه، خوشایند و بسیار خاطره انگیز را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *